MINI

SESJE NA DZIEŃ OJCA

Z okazji nadchodzącego Dnia Ojca zapraszam Was na sesje zdjęciowe dedykowane właśnie tatom. Sesje mają formę naturalnych sesji rodzinnych, mogą odbywać się w plenerze lub w studio. Taka sesja to okazja na spędzenie wspólnego czasu z dziećmi i stworzenie wspaniałej pamiątki na lata. 

OJCOWIE TEŻ CHCĄ ZACHOWAĆ WSPOMNIENIA

Oferta sesji na Dzień Matki to norma, ale czemu zapominamy o ojcach? Ja nie zapominam. Wiem, że kochacie równie mocno i też chcecie uwiecznić chwile ze swoimi dziećmi (chociaż żaden z Was się nie przyzna!). 

SESJA NA DZIEŃ OJCA

250 ZŁ

KRÓTKO I NA TEMAT:

8 UJĘĆ

DO 1 H ZDJĘĆ

NATURALNY RETUSZ

STUDIO LUB PLENER

DODATKOWE UJĘCIA 40 ZŁ/SZT

 

 

sesja ojca z synem

Nie czekaj – spraw, aby ten Dzień Ojca był niezapomniany! Zarezerwuj swoją sesję zdjęciową dla siebie lub podaruj swojemu tacie prezent, który będzie przypominał mu o Waszej miłości i wspólnych chwilach przez wiele lat.

Voucher na sesję
dla taty

Jeśli szukasz prezentu na Dzień Ojca możesz skorzystać z oferty mini sesji lub wybrać jakąkolwiek inną sesję (np.  wizerunkową) i podarować ją w formie vouchera. 

Voucher otrzymasz w formie elektronicznej lub fizycznej z personalizowaną dedykacją.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sesje studyjne są realizowane w Studio Dwa Kruki w Jeleniej Górze, plenerowe natomiast na terenie powiatu karkonoskiego, we wcześniej ustalonym miejscu. Oferta obowiązuje do 23.czerwca 2024 

Sesje plenerowe mogą być zamienione na studyjne ze względu na pogodę. 

W sesjach objętych ofertą może wziąć udział jeden mężczyzna (ojciec) i dowolna liczba dzieci w każdym wieku – również dorosłe. 

Liczba sesji w ofercie jest ograniczona.