Fotografia wizerunkowa

Portret biznesowy to Twoja wizytówka – tak zobaczą Cię Twoi klienci. Dlatego bardzo ważne jest, żeby zadbać o jego jakość. Decydując się na sesję wizerunkową ze mną masz gwarancję dbałości o każdy szczegół i najwyższej jakości zdjęć. 

Równie istotne jest również to, żeby portret był autentyczny i przedstawiał Ciebie w najlepszym wydaniu. Dlatego moim priorytetem jest zadbanie o Twój komfort i przyjazną atmosferę podczas zdjęć. Zasada jest prosta: jeśli czujesz się swobodnie – lepiej wyjdziesz na zdjęciu i wzbudzisz zaufanie swoich klientów. Stres jest wrogiem portretów. 

Nie musisz się obawiać, że źle wychodzisz na zdjęciach i nie potrafisz się ustawić. Pomogę Ci i podpowiem co zrobić, żeby świetnie wyglądać. Profesjonalny retusz na wysokim poziome pozwoli Ci nie myśleć o drobnych mankamentach, które mogą pojawić się w dniu sesji. 

Zadbaj o swój wizerunek

Jeśli wydaje Ci się, że w Twojej branży nie potrzebujesz zdjęcia wizerunkowego – to dobrze myślisz – wydaje Ci się. Każda branża rządzi się swoimi prawami, to fakt, ale klienci bardziej ufają firmom, które utożsamiają z ludźmi.  Bez różnicy więc, czy prowadzisz salon piękności, jesteś hydraulikiem, bankierem czy sprzedajesz długopisy. Jeśli Twoja firma istnieje w sieci, Ty też powinieneś lub powinnaś. Ale nie rób tego bez dobrego zdjęcia wizerunkowego. Odezwij się, omówimy jakie zdjęcie najlepiej będzie pasowało do działalności, jaką prowadzisz i wspólnie zadbany o wizerunek Twój, a co za tym idzie – Twojej firmy.

 

_Y7A1797

Sesja indywidualna

Sesja obejmuje zdjęcia jednej osoby w studio, własnym lokalu, lub w dowolnym, innym miejscu, której efektem będzie 8 zdjęć poddanych profesjonalnemu retuszowi.
Zdjęcia idealnie nadają się do wykorzystania na stronie internetowej swojego biznesu, social mediach czy LinkedIn.

Przed umówieniem zdjęć odbywa się krótka konsultacja, która pozwoli mi najlepiej dobrać styl zdjęć do Twoich potrzeb.  Podczas tej konsultacji moim celem będzie poznać Twoje oczekiwania. Możesz również pokazać zdjęcia, które Ci się podobają i przedstawić swój pomysł na swój wizerunek. 

Sama sesja zdjęciowa potrwa godzinę, podczas której wykonamy możliwie największą liczbę ujęć, z których później będziesz mógł lub mogła samodzielnie wybrać te, które mam poddać profesjonalnej obróbce. 

W pakiecie otrzymasz 8 ujęć, ale z doświadczenia wiem, że czasem trudno wybrać tylko kilka sztuk, więc moim klientom daję możliwość dokupienia kolejnych zdjęć. 

Zdjęcia po obróbce otrzymasz w wersji elektronicznej do pobrania w pełnej rozdzielczości, oraz w rozdzielczości odpowiedniej do publikowania w sieci. 

600 zł / 1h zdjęć / 8 ujęć  

Sesja firmowa

Sesje zespołu, pracowników, biur, salonów lub podczas pracy. Wszelkie sesje zlecane przez firmy, które nie są sesjami indywidualnymi.

W celu wyceny takiej sesji skontaktuj się za mną. Aby skrócić czas potrzebny do wyceny, najlepiej od razu przygotuj takie informacje:

– liczba fotografowanych osób

– cel sesji 

– liczba zdjęć na osobę

– miejsce sesji

_Y7A6522

Zdjęcie do CV

Potrzebujesz jednego zdjęcia? Do CV, na LinkedIn In lub profilowe? Ta oferta jest dla Ciebie. 

Szybko, tanio i dobrze. 15-minutowa sesja, której efektem jest 1 wybrane przez Ciebie zdjęcie. Zdjęcia realizowane są na jednolitym tle – białym lub szarym. 

Jeśli zdecydujesz się na więcej zdjęć – możesz dokupić dodatkowe ujęcia. 

100 zł / 15 minut / 1 ujęcie

klienci o mnie

Referencje

Świetna fotograf, potrafi dostrzec w człowieku najważniejsze cechy i je w dobry sposób uchwycić. Sposób prowadzenia sesji przez Monikę pozwala na pełną swobodę, dodatkowo w trakcie podpowiada co zrobić by wyjść jak najkorzystniej. No i szczegóły, najważniejsze, poziom detali na zdjęciach, naturalny sposób obróbki, kolory takie jak w rzeczywistości. Napewno jeszcze nie raz skorzystam z usług Pani Moniki.

Patryk Pałka Avatar Patryk Pałka

W pełni polecam! Monika to profesjonalizm i życzliwe ciepło w jednym, tak że może wyjść z tego tylko magia!

mykyyah Avatar mykyyah

Bardzo profesjonalne podejście Moniki zaowocowało doskonałym rezultatem. Sesja ukierunkowana na zdjęcia, których mógłbym użyć w pracy zaowocowała świetnymi ujęciami, które z dumą będę prezentował wszędzie tam, gdzie jest mi to potrzebne. Profesjonalne studio i doskonali asystenci w postaci Pana Patryka i Filipa.

Marcin Jasinski Avatar Marcin Jasinski

Super współpraca a zdjęcia jeszcze lepsze!

Iza Kwiatkowska Avatar Iza Kwiatkowska

Tutenhoman - monika homan

kontakt@tutenhoman.pl
726395866