Fotografia portretowa

Sesje rodzinne to doskonała okazja, aby stworzyć piękne wspomnienia. Zachwycające ujęcia Waszych bliskich relacji, międzyrodzinnych koneksji i uśmiechów będą stanowić wyjątkową pamiątkę na całe życie. Niezależnie od tego, czy macie dużą rodzinę, czy jesteście tylko we dwoje, postaram się uchwycić Was w sposób autentyczny i pełen ciepła.

Jeśli szukacie naturalnych kadrów, które podkreślą emocje jakie towarzyszą wyjątkowym chwilom spędzonym z rodziną – dobrze trafiliście. 
Oferuję sesje rodzinne, ciążowe, dziecięce i sesje par – narzeczeńskie i ślubne. 

Sesja indywidualna w studio

Sesja portretowa w studio to gwarancja najwyższej jakości zdjęć. Sesję portretową od zdjęć wizerunkowych odróżnia jej artystyczny wydźwięk i skupienie się na fotografowanej osobie – jej charakterze, pięknie i osobowości. 

Podczas zdjęć w studio nie musimy martwić się tym, jaka pogoda jest za oknem, mamy możliwość stworzenia własnej scenerii, lub wybrania takiej, która nam odpowiada. 

Żeby nie było zbyt różowo, studio ma też swoje minusy. Ogranicza nas pomieszczenie i jego wyposażenie. Nie możemy “pójść dalej” i poszukać innego miejsca.

Sesja indywidualna to sesja jeden na jeden. Ty i ja, bez dodatkowych par oczu, jest więc idealnym rozwiązaniem jeśli “trochę się wstydzisz”. Jest najlepsza dla sesji kobiecych, buduarowych czy sensualnych. 

Podczas sesji w studio warto zaszaleć ze stylizacją i makijażem. Zawsze namawiam do tego, żeby wyciągnąć z głębi szafy ubrania, na które rzadko kiedy jest okazja i skorzystać z usług profesjonalnej makijażystki. Ale jeśli masz ochotę na casualowe studyjne zdjęcia – również nie ma problemu.

400 zł / 1h / 8 zdjęć 

_U6A0730

Sesja indywidualna w plenerze

Plener, czyli twórczość na zewnątrz, pod gołym niebem. To sesja w parku, w lesie, w urokliwej uliczce, industrialnym otoczeniu. Wszędzie tam, gdzie nie zamykamy się w pomieszczeniu. 

Miejsce dopasowujemy do charakteru sesji. Albo charakter sesji do miejsca, które sobie wymarzysz.

Sesje plenerowe to tak naprawdę wspólny spacer z aparatem. Zwykle te zdjęcia są “łatwiejsze” do pozowania niż studyjne, można kreatywnie wykorzystać elementy krajobrazu. Minusem jest brak kontroli nad warunkami atmosferycznymi. 

Efekt końcowy zależny jest od pogody. Oczywiście dobre zdjęcia mogą powstać w większości warunków, ale jeśli wymarzyłeś/aś sobie portret w promieniach zachodzącego słońca, to w pochmurny dzień może się to nie udać. 

O ile nie leje jak z cebra, nie rzuca gromami albo nie ma -20 stopni – pogoda nie jest argumentem do przełożenia sesji. 

300 zł / 1,5 h / 8 zdjęć 

Zarezerwuj sesję już dziś!

Tutenhoman - monika homan

kontakt@tutenhoman.pl
726395866