Fotografia rodzinna

Sesje rodzinne to doskonała okazja, aby stworzyć piękne wspomnienia. Zachwycające ujęcia Waszych bliskich relacji, międzyrodzinnych koneksji i uśmiechów będą stanowić wyjątkową pamiątkę na całe życie. Niezależnie od tego, czy macie dużą rodzinę, czy jesteście tylko we dwoje, postaram się uchwycić Was w sposób autentyczny i pełen ciepła.

Jeśli szukacie naturalnych kadrów, które podkreślą emocje jakie towarzyszą wyjątkowym chwilom spędzonym z rodziną – dobrze trafiliście. 
Oferuję sesje rodzinne, ciążowe, dziecięce i sesje par – narzeczeńskie i ślubne. 

Sesja ciążowa

Nie będę udawać, że ciąża to czas, kiedy kobiety czują się piękne i wyjątkowe, ale sesja ciążowa to dobry pomysł na poprawienie humoru przyszłej mamy, gdy już ma dosyć wzdęć i bólu pleców. No i kto powiedział, że zdjęcia mają być tylko samej kobiety w ciąży? Partner, albo starsze dziecko może też wziąć udział i stworzyć razem niezapomnianą pamiątkę.

Oczywiście, żeby sesja była udana, ważna jest dobra organizacja. Trzeba znaleźć dobrego fotografa, wybrać odpowiednie miejsce, przygotować się, ustalić wszelkie szczegóły. No i nie zapomnijcie o humorze! Sesja ma być przyjemnością, a nie męczarnią. Bawcie się dobrze, pozwólcie sobie na wyrażanie emocji, a zdjęcia będą na pewno wspaniałe!

Zdjęcia możemy zrobić w studio lub – jeśli pozwolą na to warunki – w plenerze. Skontaktuj się ze mną, a pomogę dobrać charakter sesji do Twoich upodobań,

 

kobieta w ciazy

Sesja noworodkowa

Dzieci rosną z zaskakującą szybkością. Czas, kiedy Wasze nowonarodzone dziecko wyroścnie z okresu niemowlęcego, zacznie raczkować, psocić, później chodzić, a następnie pyskować, minie bardzo szybko. Dlatego warto uwiecznić go na zdjęciach, by móc wracać do chwil, kiedy było jeszcze malutkie.

Sesje noworodkowe to nie tylko dziecko, to cała rodzina. Mama, Tata, rodzeństwo. Podczas zdjęć nie skupiam się tylko nadziecku – również Wasze emocje są tu niezwykle ważne. 
Preferuję sesje lajfstajlowe w Waszym domu, ale jeśli wolicie, sesję możemy wykonać w studio.

Nie znajdziecie u mnie zdjęć mocno wystylizowanych, na przygotowanych scenkach, z dziećmi w dziwnych pozach, czy pozawijanych w ciasne otulacze. Króluje u mnie naturalność, a w pierwszej kolejności stawiam na komfort maluszka.  

Sesja karmienia piersią

Karmienie piersią to akt miłości i żywienia, które łączy matki z ich dziećmi. To także czas, w którym tworzy się szczególna więź między nimi. 
Podczas takiej sesji stawiam na naturalność i autentyczność. Nie ma potrzeby ukrywania niczego – chcę, aby każda mama czuła się komfortowo i pięknie. Jednocześnie dbam o to, aby uchwycić te intymne chwile w delikatny i subtelny sposób.
Jeśli jesteś mamą karmiącą piersią i chcesz uwiecznić te wyjątkowe chwile, jestem tu, aby ci pomóc. Studio Dwa Kruki jest przyjazne dla dzieci i oferuje spokojne otoczenie, gdzie możesz czuć się swobodnie.
 
_Y7A6267

Sesja rodzinna

Rodzina. Bez względu na to, ile Was jest – czy jesteście we dwoje, może jest z Wami dziecko, być może na sesję chcecie przyjść z dziadkami, rodzeństwem, ciocią, kuzynką – to zupełnie nieistotne. Podczas sesji rodzinnej liczą się wasze relacje i na nich będę się skupiać. 

Sesja może być zrealizowana w Waszym domu, plenerze lub w studio – skontaktujcie się ze mną i wspólnie ustalimy jaka sesja jest dla Was najlepsza. 

 

zdjęcie rodzinne

Sesje dla par

Niech moje sesje par staną się pięknym świadectwem Waszej miłości i zaangażowania. Oferuję romantyczne sesje, które oddadzą Waszą jedyną w swoim rodzaju więź. 

Podczas sesji zadbam żebyście mogli czuć się swobodnie i wyjątkowo przed obiektywem, tak aby wasze zdjęcia były pełne emocji, szczere i autentyczne. Bez wyszukanych póz i sztucznych uśmiechów. 

W obiektywie będę szukać tej malutkiej iskierki, która przeskakuje pomiędzy dwójką kochających się ludzi. 

Sesje dla par realizuję zarówno w studio jak i w plenerze. 

 

Wybierz swój

PAKIET

FREE

PLN 0
 • 1 h zdjęć za darmo
 • Cena za ujęcie 70 zł
 • pliki w dwóch formatach
zarezerwuj termin

FULL

PLN 500
 • do 1,5 h zdjęć
 • 12 UJĘĆ W CENIE
 • 50 zł za dodatkowe ujęcie
 • Odbitki 15x20 w eleganckim pudełku
 • pliki w dwóch formatach
zarezerwuj termin

MEDIUM

PLN 300
 • do 1,5 h zdjęć
 • 50 zł za dodatkowe ujęcie
 • odbitki 15x20
 • pliki w dwóch formatach
zarezerwuj termin

Zarezerwuj sesję już dziś!

Tutenhoman - monika homan

kontakt@tutenhoman.pl
726395866