Sesje kobiece

Sesja kobieca to nie tylko fotografie. To rodzaj terapeutycznego doświadczenia, podczas którego odkrywamy swoją pewność siebie, świadomość własnego ciała, tego jak się z nim czujemy. 

Dla mnie jako fotografa, najważniejszy w sesjach kobiecych jest efekt, nie ładne zdjęcia – bo o to nie trudno – ale Wasz uśmiech kiedy je widzicie. Ten błysk w oku, który trwa ułamek sekundy mówi mi, że zrobiłam dobrą robotę. 

Dzięki swojemu doświadczeniu zadbam o to, żeby zdjęcia wyszły jak najlepiej – znajdę odpowiednie światło, wymyślę pozy, podpowiem w co się ubrać (albo rozebrać), zrobię swoje “czary-mary”. Jako kobieta zadbam o Twój komfort, nie przekraczanie granic, a jednocześnie łamanie Twoich barier. Sesja odbywa się pod hasłem “nic nie musisz, wszystko możesz”. 

Sesja kobieca w studio

Sesja kobieca w studio to kadry podkreślające Twoją kobiecość. 

Cena obejmuje 2h zdjęć, pomoc w doborze stylizacji, bukiet kwiatów dobranych do stylu sesji oraz autorski retusz wybranych ujęć. 

Jeśli nie wiesz jak się przygotować do sesji, nie obawiaj się. Po rezerwacji terminu prześlę Ci szczegółowe informacje, jak przygotować się przed sesją, omówimy jakie kadry chcemy wspólnie stworzyć i odpowiem na wszystkie pytania, jakie będziesz chciała mi zadać. 

Sesja może być realizowana w dowolnej miejscowości, w której znajdziemy odpowiednie studio na wynajem, lub u mnie – w Jeleniej Górze w Studio Dwa Kruki.

Chcesz podarować taką sesję w prezencie? Zamów voucher i obdaruj swoją kobietę wspaniałą przygodą i pamiątką na lata. 

800 zł / 2h zdjęć / 10 ujęć  

Sesja kobieca w apartamencie

Sesja kobieca w apartamencie to najlepszy sposób na stworzenie pięknych, zmysłowych kadrów w kameralnej atmosferze. Stylowe wnętrza apartamentu pozwalają uzyskać niepowtarzalny klimat

Jeśli nie masz pomysłu na zdjęcia sensualne możesz zdać się na moje doświadczenie. Podpowiem Ci jak się przygotować, jakie stylizacje wybrać i podsunę kilka propozycji apartamentów do wyboru. 

Cena sesji obejmuje 2h zdjęć, pomoc w wyborze stylizacji, wybór apartamentu i koszt jego najmu oraz autorski retusz wybranych zdjęć. Ty nie musisz martwić się niczym, po prostu przyjdź i czuj się świetnie! 

Mogę również zrealizować sesję w apartamencie, w którym jesteś na wczasach lub podczas podróży – wtedy cena takiej sesji jest równa sesji studyjnej. 

Chcesz podarować taką sesję w prezencie? Zamów voucher i obdaruj swoją kobietę wspaniałą przygodą i pamiątką na lata. 

1100 zł / 2h zdjęć / 10 ujęć

Tutenhoman - monika homan

kontakt@tutenhoman.pl
726395866