Sesje na koniu

Sesja zdjęciowa na koniu to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala uwiecznić piękno i pasję jeździectwa.

Sesje na koniu odbywają się w malowniczych okolicznościach przyrody, z dala od miejskiego zgiełku. Możesz połączyć swoją pasję do jeździectwa z pięknem natury, tworząc niepowtarzalne ujęcia, które ukazują Twoją relację z koniem i otoczeniem.

Taka sesja pozwala wyrazić siebie jako jeźdźca i pokazać swoją miłość do tych majestatycznych zwierząt. Zdjęcia będą odzwierciedlały Twoją pasję, determinację oraz piękno tej dyscypliny.

Sesje indywidualne

Sesje na koniu mogą być bardzo różnorodne. Przed zdjęciami skontaktuję się z Tobą aby ustalić styl zdjęć i dobrać odpowiednią stylizację. 

Sesje realizuję we współpracy z doświadczoną instruktorką jeździectwa oraz na jej koniach. 

Podczas sesji możesz liczyć na pomoc w dobraniu odpowiednich póz zarówno ze strony wizualnej, ale również ze strony instruktorki jeźdźectwa.

Sesja trwa godzinę, podczas której wykonamy różnorodne kadry, które będą najlepiej odzwierciedlały Twoją pasję.

Sesje z końmi wykonujemy w plenerze w związku z czym musimy brać pod uwagę to, że pogoda ma wpływ na ostateczny wygląd zdjęć. Zapewniam Cię jednak, że bez względu na warunki, otrzymasz piękne zdjęcia wysokiej jakości. 

600 zł / 1h / 8 zdjęć 

Sesje ślubne na koniach

Sesja ślubna na koniach dodaje romantyzmu i magicznej atmosfery. Koń jako zwierzę jest niezwykle fotogeniczny i stanowi piękne i eleganckie tło dla nowożeńców, dodając wyjątkowego uroku i niepowtarzalności całej sesji.

Gracja, siła i piękno tych zwierząt stanowi doskonałe tło dla romantycznych portretów pary młodej. Koń może również symbolizować jedność i moc relacji między nowożeńcami

Sesja na koniach jest doskonałym urozmaiceniem tradycyjnej sesji ślubnej. Dla par, które kochają przyrodę i mają sentyment do koni, taka sesja będzie idealnym dopełnieniem ich wymarzonego dnia.

1200 zł / 1,5h / 16 zdjęć

 

Zarezerwuj sesję już dziś!

Tutenhoman - monika homan

kontakt@tutenhoman.pl
726395866