Minisesje na Dzień Babci i Dziadka

Zbliża się wyjątkowy czas – Dzień Babci i Dziadka, chwila, która zasługuje na uwiecznienie! Dlatego z radością prezentuję ofertę mini sesji zdjęciowych, pełnych uścisków, śmiechu i ciepłych chwil spędzonych razem.

To okazja do uchwycenia pełnych miłości i bliskości wspólnych chwil, a powstałe podczas sesji fotografie będą trwałą pamiątką zarówno dla dziadków, jak i ich dzieci i wnuków. 

Moim priorytetem podczas sesji rodzinnych jest uchwycenie relacji i emocji, dlatego dbam o swobodną atmosferę, tak, żebyście mogli pokazać mi odrobinę uczuć, jakimi się darzycie. 

 

Sesje będę realizować w studio w Jeleniej Górze przy ul. Spółdzielczej 27, na specjalnie przygotowanej scenerii z pięknym kwitnącym drzewem w tle, które idealnie odzwierciedla piękno i trwałość rodzinnych więzi.

Nie ma znaczenia wiek, zarówno dziadków, jak i wnucząt. Możecie sprezentować taką sesję waszym rodzicom – dziadkom waszych dzieci, albo swoim własnym dziadkom lub pradziadkom. 

Nie ma również znaczenia liczba wnucząt – może być jedno, albo kilkanaście. Ważne są tylko wasze relacje.

_Y7A8810

Wybierz jedną z trzech dostępnych opcji

Sesja w Dzień Babci lub Dziadka

Zapisz dziadków na jeden z terminów w Dniu Babci lub Dziadka i stwórzmy razem niezapomnianą pamiątkę w tym wyjątkowym dniu. 

Zdjęcia wnuków w prezencie

Umów się na sesję z dziećmi we wcześniejszym terminie (najpóźniej 14.01)  i podaruj dziadkom piękne zdjęcia w prezencie.  

Voucher na sesję w innym terminie

Zamów voucher prezentowy na sesję z wnukami do wykorzystania w terminie 3 miesięcy od Dnia Babci i Dziadka.

Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, warunki są takie same:

350 zł / 45 min sesji / 5 ujęć /35 zł za dodatkowe ujęcie

Do sesji realizowanych w dniach 21-22.01 odbitki gratis.

Można zarezerwować 2 sesje pod rząd za 500 zł – aby zrobić ujęcia z dziadkami z jednej i drugiej strony.

 

 

_Y7A8870

Na sesje najlepiej ubrać się spójnie kolorystycznie. Do scenki najlepiej sprawdzą się jasne kolory. Pamiętajcie o tym, żeby zabrać buty na zmianę. 

Jednak to nie ubiór jest najważniejszy – ważne, aby nastawić się na dobrą zabawę. przyjść w dobrych humorach i dużo się uśmiechać.  


Zamów sesję wypełniając formularz. Skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia godziny sesji w Dniu babci i Dziadka, terminu sesji samych wnuków lub formy przekazania vouchera


    Zarezerwuj sesję już dziś!

    Tutenhoman - monika homan

    kontakt@tutenhoman.pl
    726395866